TIMES - studencki turniej case study

ESTIEM LG Warsaw zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w wydarzeniu TIMES, które odbędzie się na Wydziale Inżynierii Produkcji w dniu 9.12.2017 (sobota).

Zgłoszenia zostają przedłużone do 6.12.2017 ze względu na jeszcze 1 (ostatnie!) wolne miejsce. Formularz zgłoszeniowy >>

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/525439037824750/

Kiedy: 9.12.2017 (sobota)

Gdzie: WIP

Cena: FREE!

Kontakt: paulinagosik@gmail.com

TIMES to największy studencki turniej case study w Europie. Organizowany jest od 1994 r. i składa się z 3 etapów: Kwalifikacji Lokalnych, Półfinałów i wielkiego Finału. Każdy z etapów odbywa się w innym kraju.

Jeśli jesteś żądny wiedzy, lubisz wyzwania, potrafisz pracować w grupie i chciałbyś nauczyć się prezentować swoje umiejętności przed jury złożonym z profesjonalistów z międzynarodowych firm oraz wykładowcami, nie wahaj się i aplikuj już teraz!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zebrać 3 lub 4 osobową grupę, z którą weźmiesz udział w turnieju casestudy. Będziecie mieli 4h na opracowanie rozwiązania dla określonego problemu i następnie ok. 30 min. na prezentację Waszego pomysłu przed jury. Konkurować będziecie z 5 innymi drużynami. Ta która opracuje zwycięskie rozwiązanie, wyjedzie na półfinał do Holandii! Wszystkie koszty będą pokryte przez ESTIEM!

Dodatkowo nie ma żadnych opłat za udział w wydarzeniu!

Jeżeli drzemie w Tobie duch rywalizacji, zbierz swój team i dołącz do Nas!