Warszawski Salon Maturzystów 2017

Zapraszamy w dniach 7 i 8 września do Gmachu Głównego PW.

Salon Maturzystów Perspektywy to największe w kraju wydarzenie promujące oferty edukacyjne szkół wyższych. Jest to doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertą kierunków studiów, poznać szczegółowe zasady rekrutacji, a także odwiedzić uczelnię, na której chce się studiować. Organizatorzy przygotowują także dodatkowe atrakcje, które czekają na odwiedzających Salony Maturzystów w całym kraju: spotkania warsztatowe, prezentacje efektywnych metod nauki i zwalczania maturalnego stresu oraz możliwość konsultacji z fachowymi doradcami kariery. Sprawdź > program. Udział w Salonie Maturzystów dla wszystkich odwiedzających jest darmowy.

Już jedenasty raz zapraszamy maturzystów do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej na Warszawski Salon Maturzystów, który w dniach 7-8 września rozpocznie cykl spotkań w całym kraju.

W Dużej Auli Politechniki Warszawskiej swoją ofertę zaprezentuje blisko 70 uczelni z kraju i z zagranicy. Zapraszamy także na spotkania dotyczące budowania swojej ścieżki kariery, studiami za granicą oraz na indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi. Podczas Salonu będzie można nie tylko odwiedzić stoisko Politechniki Warszawskiej, ale i zapoznać się z ofertą naszej uczelni i zasadami rekrutacji podczas prezentacji:

• 7 września, godz. 9.30-9.55, sala 208, II piętro
  • 8 września, godz. 10.40-11:05, sala 144, I piętro

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Sprawdź Program Warszawskiego Salonu Maturzystów 2017

Stoisko Politechniki Warszawskiej będzie można znaleźć także w innych miastach podczas trwających targów edukacyjnych:

• Kielce (12 września)
  • Białystok (14 września)
  • Lublin (18-19 września)
  • Rzeszów (20-21 września)
  • Łodź (25-26 września)