Składanie dokumentów na studia NIESTACJONARNE I STOPNIA

Składanie dokumentów na studia niestacjonarne I stopnia

w Dziekanacie ds. Studenckich pok. NT 127, ul. Narbutta 85
tel.: (22) 234-8254

w terminie 2 do 30 sierpnia.

w godzinach:
• poniedziałek i środa - 10.00 - 15.00
• wtorek i piątek - 10.00 - 12.00
• czwartek - nieczynne
Uwaga: w dniach 10.08.2018 i 20.08.2018 BIURO NIECZYNNE.

.

Wykaz dokumentów na studia niestacjonarne I stopnia

ABY ZOSTAĆ STUDENTEM POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ NALEŻY W PIERWSZYM ETAPIE ZAREJESTROWAĆ SIĘ INTERNETOWO JAKO KANDYDAT/KANDYDATKA NA STUDIA: https://www.zapisy.pw.edu.pl/

- w „Szczegółowych zasadach przyjęć” - na stronie PW

Wykaz dokumentów:

-  kserokopia świadectwa dojrzałości (weź ze sobą oryginał do wglądu),

-  kserokopia dowodu osobistego (weź ze sobą oryginał do wglądu),

-  4 zdjęcia - takie, jak do dowodu osobistego; z tyłu zdjęć napisz swoje imię, nazwisko i PESEL,

-  poświadczenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej (dowód wpłaty lub wydruk z konta internetowego)

Uwaga:

- Kandydaci, którzy planują składać dokumenty na co najmniej 2 kierunki muszą złożyć oświadczenie o ewentualnej rezygnacji z kierunku, na który nie zamierzają uczęszczać (Oświadczenie o rezygnacji).

! PRZECZYTAJ UWAŻNIE !

- Dokumenty mogą być składane osobiście lub przez upoważnioną osobę (pełnomocnika). Odpowiedni formularz pełnomocnictwa dostępny jest na stronie internetowej PW w zakładce Kandydaci. Osoba upoważniona musi wylegitymować się swoim dokumentem tożsamości w momencie składania dokumentów.

- Dokumenty mogą być przesłane pocztą. Kserokopie muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem (najlepiej notarialnie). Uwaga: Przesyłanie dokumentów pocztą lub kurierem wiąże się z bardzo dużym ryzykiem. O terminowym dostarczeniu wymaganej dokumentacji nie decyduje data stempla pocztowego. Konsekwencje nieterminowego dostarczenia dokumentów ponosi kandydat. Niezłożenie dokumentów w określonym terminie, bez względu na powód, nieodwołalnie wyklucza jego udział w procedurze przyjmowania na studia.

- Po dn. 04 września 2018 r. zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji. Po przyjęciu na studia będziecie Państwo zobligowani do podpisania umowy z uczelnią. Umowy będą przygotowane dopiero, gdy zostaniecie zarejestrowani przez Politechnikę Warszawską w systemie USOS (gdzie również otrzymacie indywidualny numer konta). O dokładnym terminie zostaniecie Państwo powiadomieni w oddzielnym komunikacie na stronie internetowej oraz na swojej skrzynce pocztowej. Pod koniec września odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP i przysposobienie biblioteczne. Przy podpisywaniu dokumentów będziecie mogli złożyć potwierdzenie opłaty za wydanie legitymacji (tylko dla osób, które o nią wystąpiły, opłatę wnosimy na indywidualny numer konta podany w USOS), potwierdzenie opłaty czesnego oraz zaświadczenie lekarskie.

- NA REJESTRACJĘ, PRZELEW I ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW MASZ CZAS OD 2 DO 30 SIERPNIA 2018. NIE PRZEGAP TERMINÓW!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

[e-mail: rekrutacja@wip.pw.edu.pl; tel. (22)234-8254 w terminach przyjmowania dokumentów].