Kiermasz Świąteczny PW 2017 - zbieramy na Stypendium pod choinkę

Zapraszamy na trzecią edycję Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się na Pl. Politechniki w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku.

Kiermasz Świąteczny PW to 11 bożonarodzeniowych domków, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. A wszystko łączy jeden, szczytny cel - stypendia dla zdolnych studentów PW.

 

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej potrwa 3 dni: od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku. Kolejny raz plac Politechniki przed Gmachem Głównym zapełnią domki z bożonarodzeniowymi specjałami i rękodziełem. W centrum wydarzeń będzie stoisko z gadżetami Politechniki Warszawskiej. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne hity.

Specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. zupełnie unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czekolady świąteczne Wedla z motywem PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, rękawiczki z logo PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.

W sobotę, 2 grudnia, o godz. 11.00 zapraszamy na spacer po Kampusie Politechniki. Głodnych tajemnic PW zapraszamy do zwiedzania z warszawskim przewodnikiem, Piotrem Wierzbickim. Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzający odwiedzą m.in. Salę Senatu i Gmach Fizyki oraz poznają tajemnicę kafelka przy pokoju 149 w Gmachu Głównym. Na spacer obowiązują zapisy.

3 grudnia, w niedzielę, odbędą się także Mikołajki dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji: Teatr PW zaprezentuje spektakl "Jaś i Małgosia", przygotuje także wspólną zabawę, dzieci będą mogły samodzielnie udekorować pierniki, stworzyć kartki świąteczne, ozdoby choinkowe czy aniołki.

Wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i w ogóle warszawiaków zapraszamy do włączenia się do naszej akcji. Podarujmy najlepszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia. Być może któryś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek lub innowacyjną technologię.

W zeszłym roku udało nam się zebrać rekordową kwotę 26 442,85 zł na stypendia dla studentów naszej Uczelni. Stypendia rozdaliśmy podczas Gali Złotej Kredy, która odbyła się w ramach Święta PW 2017.

Zobaczcie, jak wyglądał zeszłoroczny Kiermasz >>