Konsultacje

Semestr letni 2019/2020

Nazwisko i imię, telefon, e-mail Numer pokoju, terminy konsultacji 

dr inż. Antczak Paweł

tel. (22) 234 81 28

e-mail: pawel.antczak@pw.edu.pl

pok. ST 121

wtorek 17.15-18.00

sobota  20.00-20.45 (z)

mgr Arczewski Piotr

tel. (22) 234 81 28

e-mail: piotr.arczewski@pw.edu.pl

pok. ST 121

dr Bańka Michał

tel. (22) 234 81 25

e-mail: michal.banka@pw.edu.pl

pok. ST 119

dr inż. Buczacki Aleksander

tel. (22) 234 81 26

e-mail: aleksander.buczacki@pw.edu.pl

pok. ST 120

czwartek 10.00-11.00

niedziela 12.00-13.00 (z.1-5)

dr inż. Chyba Zbigniew

tel. (22) 234 85 22

e-mail: zbigniew.chyba@pw.edu.pl           

pok. ST 13

wtorek 9.00-10.00

wtorek 14.00-15.00

dr inż.  Ejsmont Krzysztof

tel. (22) 234 81-28

e-mail: krzysztof.ejsmont@pw.edu.pl           

pok. ST 121

czwartek 12.15-14.00

dr hab. inż. Gepner Paweł

tel. (22) 234 81 25

e-mail: pawel.gepner@pw.edu.pl

pok. ST 119 

czwartek 14.00-15.00

niedziela 11.00-12.00 (z)

dr inż. Gładysz Bartłomiej

tel. (22) 234 81 26

e-mail: bartlomiej.gladysz@pw.edu.pl

pok. ST 120

czwartek 12.30-14.00

prof. dr hab. inż. Jacyna-Gołda Ilona

tel. (22) 234 81 26

e-mail: ilona.golda@pw.edu.pl

pok. ST 120

piątek 12.00-12.45 (T1-3,15)

piątek 14.00-15.00(T4-7)

niedziela 13.30-14.15 (z. 1-4, 6, 8, 10)

dr inż. Kluczek Aldona

tel. (22) 234 81 31

e-mail: aldona.kluczek@pw.edu.pl

pok. ST 116

poniedziałek 8.00-8.45

środa 17.00-18.00

dr inż. Korkosz-Gębska Jolanta

tel. (22) 234 81 24

e-mail: jolanta.gebska@pw.edu.pl

pok. ST 101

dr inż. Krawiec Jerzy

tel. (22) 234 81 25

e-mail: jerzy.krawiec@pw.edu.pl

pok. ST 119, ST 108

środa, 13:30 - 14:15, (T1-5)

środa, 13:45 - 14:30, T6-15)

niedziela, 11:30 - 12:15 (z)

dr inż. Krwawicz Małgorzata

tel. (22) 234 81 27

e-mail: malgorzata.krwawicz@pw.edu.pl

pok. ST 12

poniedziałek 12.00-13.00 (wymagany uprzedni kontakt e-mail)

niedziela 12.00-13.00 (z. 4, 7-10) (wymagany uprzedni kontakt e-mail)

dr  Kukurba Maria

tel. (22) 234 81 31

e-mail: maria.kukurba@pw.edu.pl

pok. ST 116

wtorek 16.00-17.00 (wymagany uprzedni kontakt e-mail)

sobota 19.00-20.00 (wymagany uprzedni kontakt  e-mail)

mgr  Kowalczyk Tomasz

tel. (22) 234 81 28

e-mail: tomasz.kowalczyk@pw.edu.pl

pok. ST 121

dr hab. Maciejasz-Świątkiewicz Marta 

tel. (22) 234 81 30

e-mail: marta.maciejasz@pw.edu.pl

pok. ST 122

wtorek 12.00-13.00

mgr Maleńczyk Izabela A.

tel. (22) 234 81 33

e-mail: izabela.malenczyk@pw.edu.pl           

pok. ST 112

prof. dr hab. Marciniak Stanisław

 tel. (22) 234 81 23

 tel. (22) 234 81 29

e-mail: iosp@pw.edu.pl

pok. ST 123 / (ST 149)

wtorek 11.00-12.00

czwartek 12.00-14.00

mgr inż. Salwin Mariusz

tel. (22) 234 81 31

e-mail: mariusz.salwin@pw.edu.pl

pok. ST 116

sobota 16.00-17.30 (z.)

niedziela 12.15-13.45 (z. 6-9)

prof. dr hab. inż. Santarek Krzysztof

tel. (22) 234 82 71 

e-mail: krzysztof.santarek@pw.edu.pl      

pok. NT 229

poniedziałek 16.00-17.00

mgr inż. Teresa Siedlecka-Wójcikowska

tel. (22) 234 81 33 

e-mail: teresa.siedlecka@pw.edu.pl

pok. ST 112

dr inż. Strzelczak Stanisław

tel. (22) 234 84 20

e-mail: s.strzelczak@wip.pw.edu.pl

pok. NT 123a

NIEOBECNY

dr Trzaskowska-Dmoch Adrianna

tel. (22) 234 85 22

e-mail: adrianna.dmoch@pw.edu.pl

pok. ST 13

poniedziałek 14.00-14.45 (T1-5)

piątek 14.00-14.45 (z)

dr inż. Wachnik Bartosz

tel. (22) 234 81 28

e-mail: bartosz.wachnik@pw.edu.pl

pok. ST 121

dr inż. Wojtachnik Robert

tel. (22) 234 81 30

e-mail: robert.wojtachnik@pw.edu.pl

pok. ST 122, ST 108

piątek 16.30-17.15

sobota 12.30-13.15 (z.1-5)

dr hab. Waćkowski Kazimierz,                    profesor uczelni

tel. (22) 234 81 25

e-mail: kazimierz.wackowski@pw.edu.pl           

pok. ST 119

dr hab. inż. Werpachowski Wojciech,         profesor uczelni 

tel. (22) 234 81 30

e-mail: wojciech.werpachowski@pw.edu.pl

pok. ST 122

prof. dr hab. inż. Witkowski Tadeusz

tel. (22) 234 81 30

e-mail: tadeusz.witkowski@pw.edu.pl

pok. ST 122

poniedziałek 12.00-13.00

sobota 18.00-19.00

mgr inż. Wybraniak-Kujawa Martyna

tel. (22) 234 81 33

e-mail: martyna.wybraniak@pw.edu.pl

pok. ST 112

środa 15.35-17.05

mgr Zalewska-Traczyk Małgorzata

tel. (22) 234 81 33

e-mail: malgorzata.traczyk@pw.edu.pl

pok. ST 112