KN CMYK podczas Skołowanego Weekendu

KN CMYK działające przy Zakładzie Technologii Poligraficznych kolejny już raz zachwyca swoją aktywnością na forum uczelnianym. Tym razem studenci włączyli się w organizację Skołowanego Weekendu na wydziale MiNI PW.

Stanowisko KN CMYK było tłumnie oblegane przez dzieci, które z wielkim zainteresowaniem oglądały proces zadrukowania materiałów w technologii termotransferowej. Studenci Jakub Gruszewski, Aleksander Traczyk oraz Piotr Gadoś przysłowiowo „dwoili się” się by każde z dzieci mogło otrzymać torebkę zadrukowaną wybranym przez siebie projektem graficznym.

Studentki z koła CMYK Kamila Cudna, Julia Miotk i Paulina Raczkowska były równie aktywne. Wygłosiły bardzo interesujący wykład o produkcji książki, za co zostały nagrodzone przez dzieci laurkami.

Powiązane informacje