Odwiedziny naukowców ze Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie

W pierwszej połowie listopada Zakład Technologii Poligraficznych gościł Dr Vladimira Dvonka oraz dr Vierę Jančovičová ze Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie, którzy odwiedzili ZTP w ramach stypendium CEEPUS.

W dniach 12-16 listopada 2018 r. Zakład Technologii Poligraficznych odwiedził dr Vladimir Dvonka ze Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie i przedstawił wykład zatytułowany: "Electronic publishing and printed electronics".
W kolejnym tygodniu, tj. w dniach 19-23 listopada 2018 roku, Zakład Technologii Poligraficznych gościł dr Vierę Jančovičová ze Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie, która przedstawiła referat pt: "Radiation (UV and EB) curing of printing inks and varnishes".
Oba wykłady spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno pracowników ZTP, jak i studentów I i II roku studiów magisterskich kierunku Papiernictwo i Poligrafia.