Wycieczka studentów do UDS

Dnia 16 listopada 2021 r. studenci kierunku Papiernictwo i poligrafia w ramach zajęć z przedmiotów: Planowanie produkcji poligraficznej (PLAPO) i Specjalne technologie drukowania (STEDR) odwiedzili drukarnię UDS Sp. z o.o. w Nowym Kawęczynie.

Galeria zdjęć »

W trakcie wizyty studenci zapoznali się z działalnością firmy i zwiedzili wszystkie jej działy (m.in. dział drukowania offsetowego i cyfrowego, dział wykrojników, introligatornię), dzięki czemu mieli możliwość poznania od strony praktycznej procesów produkcyjnych opakowań z tektury litej i falistej oraz standów reklamowych. Duże zainteresowanie studentów wzbudziła nowoczesna cyfrowa maszyna drukująca Nozomi do drukowania technologią ink-jet bezpośrednio na tekturze falistej, z wykorzystaniem której wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy firmie UDS Sp. z o.o. za pokrycie kosztów przejazdu grupy studentów oraz lunchu. Kierujemy również podziękowania do wszystkich pracowników Drukarni za profesjonalne oprowadzenie i edukacyjne podejście do studentów.