2 i 3.04.2019 - seminarium wydziałowe

Kolejne Seminarium Wydziałowe WIP odbędzie się w dwóch terminach:
2 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 10.15 w sali Rady Wydziału WIP zostaną przedstawione referaty przed otwarciem przewodu doktorskiego: mgr inż. Konrada Tobota (ITW WIP PW) - pt.: „Natryskiwanie termiczne powłok Ni-Cr wzbogacanych Re” oraz mgr inż. Jakuba Bańczerowskiego (IMiP WIP PW) - pt.: „Proces technologiczny oraz modelowanie numeryczne obróbki termo-plastycznej tytanu na potrzeby inżynierii biomedycznej”.
3 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 12.15 w sali Rady Wydziału WIP zostaną przedstawione referaty przed otwarciem przewodu doktorskiego: mgr inż. Damian Rochalski (ITW WIP PW) - pt.: „Modelowanie procesu spawania hybrydowego plazma + MAG w oparciu o nowy model źródła ciepła” oraz mgr Jacek Dańczak (ZTP WIP PW) - pt.: „Konstrukcja i badanie nowego urządzenia do wytwarzania mikro- i nanowłókien celulozowych dedykowanych do zastosowań specjalistycznych”.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału wszystkich: pracowników, doktorantów i studentów.

2 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 10.15 w sali Rady Wydziału WIP

mgr inż. Konrad Tobota