Seminarium CZIiTT PW dotyczące technologii blockchain

logo CZIiTT

Dnia 8 czerwca 2017 r. w godz. 16.15-18.00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4, Warszawa), II piętro Aula, odbędzie się kolejne seminarium z cyklu „Ekosystem innowacyjności Politechniki Warszawskiej”, dotyczące technologii blockchain, służącej do przechowywania i przesyłania informacji o transakcjach zawartych w Internecie.

Termin: 8 czerwca 2017 r., godz. 16.15-18.00

Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4, Warszawa), Aula (2 piętro)

Link do formularza rejestracyjnego

Prelegenci:

  • Piotr Nazimek – trener w firmie Sages i architekt IT w MCX Systems. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie obronił doktorat z technik testowania i budowania wiarygodności oprogramowania. Bierze udział w projektach wykorzystujących karty elektroniczne, takich jak systemy płatnicze i transportowe. Zakres jego zainteresowań obejmuje szeroko pojęte bezpieczeństwo systemów komputerowych oraz inżynierię oprogramowania. Prowadzi szkolenia między innymi z zakresu praktycznego stosowania kryptografii i budowania bezpiecznych systemów. W wolnych chwilach zwiedza świat, podróżując na rowerze.
  • Karolina Marzanowicz (IBM) Distinguished Engineer, FSS & Blockchain, IBM Polska – Stoi pomiędzy światem informatyki, innowacji biznesowych i psychologii. Działa jak katalizator i pobudza ciekawość, pomagając przedsiębiorstwom w adaptacji szybko zmieniających się technologii. Reprezentuje IBM jako mówca i znawca tematu w wydarzeniach publicznych w Polsce i na świecie. Pasjonatka transformacji cyfrowej. W IBM pełni rolę dyrektora technicznego klientów sektora finansowego w Europie Srodkowo-Wschodniej. Pracuje w branży IT od 1994 roku. Jest członkiem Akademii Technologii IBM.
  • Piotr Janiuk (Golem Project) – CTO w projekcie Golem. Projektant i programista – implementacja działającego POC na samym początku projektu.

Moderacja: Łukasz Sztern (Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW)

Organizacja: Dział Badań i Analiz CZIiTT PW

plakat blockchain