Wydarzenie z cyklu Spotkanie z Pracodawcą - Fabryki Mebli „FORTE” S.A.

logo Forte

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Fabryka Mebli Forte zapraszają na wizytę studyjną w oddziale firmy w Ostrowi Mazowieckiej.
Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2017 – odjazd oraz zbiórka około godziny 8.00 z okolic Gmachu Głównego. Pracodawca zapewnia oraz pokrywa koszty transportu.
Zapisy poprzez stronę internetową Biura Karier: https://www.bk.pw.edu.pl/events/details/6143 (po zalogowaniu do Strefy Studenta) lub bezpośrednio na adres e-mail rafal.kaja@forte.com.pl

Fabryki Mebli „FORTE” S.A. zapraszają Studentów IV i V roku oraz Absolwentów kierunków Automatyka i Robotyka oraz Mechanika i Budowa Maszyn, a także Wydziałów: Inżynierii Produkcji, Elektrycznego do odwiedzenia oddziału firmy w Ostrowi Mazowieckiej.
Termin: 7 czerwca 2017 r. godz. 10:00.
Firma FORTE pokrywa koszt transportu.

Plan spotkania:
10.00 – zapoznanie z firmą (profil FORTE, główni Klienci, maszyny i programy, na których pracuje firma)
11.00 – omówienie cyklu produkcyjnego począwszy od przyjazdu płyt wiórowych, aż do finalnego wyrobu, omówienie roli SAP i 3 Tech w funkcjonowaniu fabryki, specjalizacje każdego zakładu oraz integracja wszystkich fabryk
12.00 – zwiedzanie fabryki, magazynu, Wydziału Utrzymania Ruchu
13.00 – przerwa z poczęstunkiem
13.20 – rozmowy rekrutacyjne do programu stażowego
14.00/14.30 – zakończenie

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia prosimy kierować do Ambasadora FORTE Rafała Kaji na e-mail: rafal.kaja@forte.com.pl