Oferty praktyki i pracy

Artykuł o firmie Inuru - Świat Druku nr 2/2024

Pobierz plik (pdf, 139,10 kB)

Pracownik do Działu Produkcyjnego (9.05.2024)

Firma Inuru, startup technologiczny zajmujący się drukowaną elektroniką i integracją technologii OLED do różnych innowacyjnych produktów, m.in. opakowań, ubrań, gier, akcydensów, etykiet, poszukuje osób do działu produkcyjnego.
Oferta z dnia: 9.05.2024

Ogłoszenie skierowane jest do Studentów wszystkich roczników, doświadczenie na podobnych stanowiskach jest plusem, ale nie jest przez wymagane. Praca miałaby charakter stacjonarny, w dobrze skomunikowanej części Pragi, niedaleko Zakładu. Firma jest otwarta na realizację różnego rodzaju stażu i praktyk studenckich.

Szczegóły oferty znajdują się na portalu Biura Karier PW

Technolog Przygotowania Produkcji (4.04.2024)

IPAK Sp. z.o.o., producent opakowań z tektury litej, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: Technolog Przygotowania Produkcji.
Miejsce pracy: OPOLE (Chmielowice)
Oferta z dnia 4.04.2024

Pobierz plik (pdf, 100,37 kB)

Płatne praktyki zawodowe w Reprograf-Grafikus S.A. (6.03.2024)

Reprograf-Grafikus S.A., wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym, zaprasza do uczestnictwa w płatnych praktykach.

Oferta z dnia 6.03.2024

Pobierz plik (pdf, 605,77 kB)

Laborant - dział Kontroli Jakości (29.01.2024)

Firma Sun Chemical Sp z o.o.,  będąca częścią międzynarodowej korporacji DIC, największego na świecie producenta farb, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii w związku z nowymi projektami i zwiększeniem zatrudnienia poszukuje osoby na stanowisko: Laborant (dział Kontroli Jakości)
Miejsce pracy: Marki pod Warszawą, ul. Okólna 46a
Oferta z dnia 29.01.2024

Pobierz plik (pdf, 268,48 kB)

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży (29.01.2024)

Firma Digiprint, renomowany dostawca maszyn do przemysłu poligraficznego od wielu lat działający na polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, odpowiedzialny za doradztwo techniczne i sprzedaż zaawansowanego oprogramowania, dedykowanego do branży poligraficznej.
Oferta z dnia 29.01.2024

Pobierz plik (pdf, 118,01 kB)