Laureaci Złotej Kredy 2018

Dnia 17 listopada 2018 r., w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, studenci już po raz dziesiąty wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Spośród pracowników Wydziału Inżynierii Produkcji laureatami zostały:
- najlepsza prowadząca wykłady: mgr inż. Agnieszka Rusin
- najlepsza prowadząca ćwiczenia/laboratoria/projekty: dr inż. Marta Gajadhur

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy naukowo-dydaktycznej!

Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny dla uczniów szkół średnich - edycja III

Dnia 15 listopada 2018 ruszyła III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich, realizowana przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Pierwsze dwa etapy zostaną przeprowadzone za pośrednictwem strony internetowej: https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl
Trzeci etap konkursu odbędzie się w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie.

IMiP

Instytut Mechaniki i Poligrafii