Aktualności

Studenci i absolwenci Wydziału Inżynierii Produkcji docenieni przez rynek pracy w branży inżynierskiej

Podpisanie umowy współpracy pomiędzy UDT a WIP

Dnia 17 lutego 2021 r. podpisano porozumienie pomiędzy Wydziałem Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej a Urzędem Dozoru Technicznego w sprawie powołania Akademii UDT.
Strony reprezentowali: dr inż. Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego oraz prof. dr hab. inż. Tomasz Chmielewski – Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji PW.

Pracodawca dla inżyniera - ankieta

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia. Kolejna już odsłona badania poszerzona została o wpływ pandemii COVID-19 na rynek pracy. Ponadto studenci będą mieli okazję wybrać najlepszego ich zdaniem pracodawcę dla inżyniera.
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety: Link do ankiety »

Wyniki badania zostaną opublikowane na fanpage'u Inżynierskich Targów Pracy na Facebooku.

Nowy wykaz czasopism naukowych

Na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki ukazał się nowy, rozszerzony wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.
Informacja informacja dostępna pod linkiem»

Rozszerzamy współpracę – podpisaniu listu intencyjnego z Beckhoff Automation

logo firmy Beckhoff

Dnia 21 stycznia 2021 r. na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy Beckhoff Automation Sp. z o.o. a Wydziałem Inżynierii Produkcji PW.

Zarządzenie Rektora PW nr 104/2020 z 30 września 2020 r.

Plik zawiera Zarządzenie Rektora PW nr 104/2020 z 30 września 2020 r. w sprawie funkcjonowania Uczelni w okresie epidemii koronawirusa COVID-19.

Pobierz plik (pdf, 2,63 MB)

„Puls Biznesu” dla studentów i pracowników PW

Dzięki współpracy Biura Karier PW z Wydawcą „Pulsu Biznesu” oraz PKN Orlen (Sponsor akcji) studenci i pracownicy naszej uczelni otrzymują bezpłatny dostęp do cyfrowej subskrypcji „Pulsu Biznesu”.

Nowe programy stypendialne dla doktorantów PW

Celem nowych programów stypendialnych jest wsparcie rozwoju naukowo-badawczego doktorantów, m.in. poprzez wsparcie ich czynnego udziału w wydarzeniach naukowych oraz  docenienie ich wkładu w publikacje naukowe. Program stypendiów jest finansowany ze środków projektu „Inicjatywa doskonałości – Uczelnia Badawcza”, realizowanego na Politechnice Warszawskiej.

Więcej informacji na stronie PW:

Praktyki-Informacje i OFERTA praktyk

Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnioną informacją dotyczącą Praktyk.

Sprawdź - Oferty praktyk>>

Przeczytaj - INFORMACJE O PRAKTYKACH>> - jak działamy w okresie przerwy w zajęciach

Przeczytaj informacje dotyczące formalności - INFORMACJE>> oraz PREZENTACJA>>

ZAPISY - Studia podyplom. "Systemy CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC"

Zdobądź wiedzę w zakresie projektowania konstrukcji i technologii wytwarzania w oparciu o systemy CAD/CAM, oraz programowania obrabiarek CNC.

.

PODSTAWOWE INFORMACJE >>

Studenckie konta pocztowe

UWAGA:

Do kontaktu Student - Uczelnia obowiązują studenckie konta pocztowe!

Informacje o sposobie i zasadach korzystania z poczty studenckiej PW >> TUTAJ

Barwy polskiej flagi zbadane w ZTP

Wywieszamy w święta narodowe polską flagę, ale czy na pewno biały i czerwony jest taki jak powinien być?

W Zakładzie Technologii Poligraficznych zbadano dowolnie wybraną flagę i okazało się, że...
zobacz film >>

O poligrafii w Radio dla Ciebie

Dnia 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu audycji popularyzujących naukę pt.: „Z innej planety” gościem Łukasza Badowskiego w Radio dla Ciebie była dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły z Zakładu Technologii Poligraficznych PW.

Audycji można posłuchać on-line na stronie RDC: