14-19 października 2021 r. - ROSS Safety SISTEMA Training

Zapraszamy studentów naszego Wydziału, a także zainteresowanych doktorantów i pracowników, do udziału w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie projektowania systemów bezpieczeństwa przemysłowego. Wydarzenie "ROSS Safety SISTEMA Training" będzie organizowane w dniach 14-19 października 2021 r.
Zgłoszenia udziału odbywają się przez link: https://www.linkedin.com/posts/ross-controls_ross-controls-online-sistema-training-october-activity-6848671215767322624-8J3Y gdzie również podano więcej szczegółów o tym wydarzeniu. 

Informacja jest kierowana do studentów kierunku Automatyzacja i Robotyzacja Procesów Produkcyjnych. Szkolenie umożliwi poznanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze automatyzacji i bezpieczeństwa przemysłowego. Będzie również okazją do poznania zasad obsługi oprogramowania projektowego i testowego. Celem jest zwiększenie efektywności wykorzystania urządzeń produkcyjnych i podniesienie poziomu ich bezpieczeństwa operacyjnego.  

Szkolenie przyczyni się do lepszego przygotowania naszych absolwentów do prac projektowych w obszarze autonomii decyzyjnej współpracujących systemów produkcyjnych. Opanowanie tej wiedzy jest potrzebne dla rozwoju przemysłu 4.0, który wymaga integracji wielu technik informatycznych.