Barwy polskiej flagi zbadane w ZTP

Wywieszamy w święta narodowe polską flagę, ale czy na pewno biały i czerwony jest taki jak powinien być?

W Zakładzie Technologii Poligraficznych zbadano dowolnie wybraną flagę i okazało się, że...
zobacz film >>

O poligrafii w Radio dla Ciebie

Dnia 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu audycji popularyzujących naukę pt.: „Z innej planety” gościem Łukasza Badowskiego w Radio dla Ciebie była dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły z Zakładu Technologii Poligraficznych PW.

Audycji można posłuchać on-line na stronie RDC:

Seminarium – relacja podsumowująca wyjazd naukowy dotyczący projektu GETM3

logo CZIiTT PW pion

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza na relację podsumowującą wyjazd naukowców w ramach projektu GETM3 – prace badawcze i relacja z mobilności do Newcastle w ramach programu RISE (H2020).
Prelegenci: dr Aleksandra Wycisk, dr Katarzyna Dziewanowska
Termin:  29 czerwca 2017 r. (czwartek), godz.17:00-18:30
Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, sala 4.01

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT zaprasza do udziału w badaniu: Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej.
Jeżeli wkrótce kończysz studia, zgłoś chęć udziału w VII edycji badania, które Politechnika Warszawska prowadzić będzie na początku 2018 roku.
Zależy nam na poznaniu Twojej opinii o studiach i rynku pracy!

Fotorelacja z Pikniku Naukowego 2017

Dnia 3 czerwca 2017 roku Wydział Inżynierii Produkcji wziął udział w 21. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy była Ziemia. Stanowiska naszego wydziału zajmowały w sumie powierzchnię trzech sąsiadujących namiotów, a pokazy dla odwiedzających prowadziły koła naukowe: Biomech, CIM, KNAP, Konstruktor, TiM, Organizator oraz studenci poligrafii.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć>>

Strona WIP w nowej odsłonie

Budynek Nowy Technologiczny

Inżynieria Produkcji to przyszłość! Tradycja... i nowoczesność.