Studia od Lutego'2020 - rozmowa kwalifikacyjna

Na Wydziale Inżynierii Produkcji PW od Lutego'2020 r. możesz rozpocząć naukę na studiach stacjonarnych II stopnia (magisterskich dziennych).

INFORMACJA O ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ

.

*ABY ZOSTAĆ STUDENTEM WYDZIAŁU INŻYNIERII PRODUKCJI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ NALEŻY W PIERWSZYM ETAPIE ZAREJESTROWAĆ SIĘ INTERNETOWO JAKO KANDYDAT/KANDYDATKA NA STUDIA. Zapisy na studia II stopnia stacjonarne będą trwały od dnia 8 stycznia 2020 r. do dnia 10 lutego 2020 r.

* NASTĘPNIE NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY W TERMINIE TRWANIA REKRUTACJI.

* KOLEJNYM ETAPEM JEST ROZMOWA KWALIFIKACYJNA.  

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE NA WIP PW ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 12 lutego 2020 r. w sali 129NT (Gmach Nowy Technologiczny, ul. Narbutta 85).

Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się od godziny 10.00 i będą realizowane poprzez zapraszanie w porządku alfabetycznym każdego z kandydatów na krótka rozmowę z komisją powołaną osobno dla każdego kierunku studiów

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziecie Państwo mogli zaprezentować się  w obszarze dotyczącym wiedzy technicznej, przedstawić osiągnięcia na studiach pierwszego stopnia oraz opowiedzieć o dalszych planach związanych ze studiowaniem na wybranym przez siebie kierunku. Rozmowa zostanie oceniona w skali 0-10. Komisja wskaże również ewentualne różnice programowe do uzupełnienia podczas realizacji studiów drugiego stopnia.

.

*******************************

 *ABY ZOSTAĆ STUDENTEM Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej NALEŻY W PIERWSZYM ETAPIE ZAREJESTROWAĆ SIĘ INTERNETOWO JAKO KANDYDAT/KANDYDATKA NA STUDIA: https://www.zapisy.pw.edu.pl/

* ZAREJESTROWANI W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM KANDYDACI, PO UPRZEDNIM DOKONANIU OPŁATY REKRUTACYJNEJ DOSTARCZAJĄ WYMAGANE DOKUMENTY DO DZIEKANATU WIP PW.

* JAKIE KIERUNKI STUDIÓW: OFERTA LUTY'2020 >>

* WYMAGANE DOKUMENTY: WIP-Dokumenty-stacjonarne II stopnia >>

* GDZIE ZŁOŻYĆ DOKUMENTY: Miejsce składania >> 

* TERMINY Szczegółowy terminarz >>

* Zasady przyjęć na studia stacjonarne II stopnia PRZECZYTAJ NA STRONIE PW >>

* Szczegółowe zasady przyjęć na studia stacjonarne II stopnia PRZECZYTAJ NA STRONIE PW >>

*******************************

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

[e-mail: rekrutacja@wip.pw.edu.pl; tel. (22)234-8254 w terminach przyjmowania dokumentów]