Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej w dniach 7 i 8 kwietnia 2018 roku w godzinach: 9.00-14.00 w Gmachu Głównym PW (pl. Politechniki 1), podczas których zapoznasz się z ofertą studiów, poznasz zasady rekrutacji i spotkasz studentów, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach studiów.
Do zwiedzania Zakładu Technologii Poligraficznych, który reprezentuje kierunek Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji zapraszamy wyłącznie w sobotę 7 kwietnia o 12.30, na Konwiktorską 2, s. 217.

W tym roku Drzwi Otwarte łączymy z wydarzeniem Dziewczyny na Politechniki. 7 kwietnia (sobota) zarówno dziewczęta, jak i chłopcy będą mogli wziąć udział w grze terenowej i lepiej poznać naszą uczelnię. Celem zabawy jest nie tylko odkrycie przed przyszłymi studentami tajemnic kampusu, ale także zapoznanie uczestników gry z nazwiskami kobiet, które odcisnęły swój ślad w historii nauki. Uczestnicy gry poznają niesamowite postaci i ich wynalazki. A każdy, kto ukończy grę (tzn. zrealizuje 6 zadań na 10) do domu wróci z nagrodą.

Zapisy na grę terenową >>

W Gmachu Głównym na uczestników Drzwi Otwartych czekać będzie także specjalna fotościanka w formie legitymacji studenckiej. Będzie to element konkursu na Instagramie. Kandydaci będą mogli "przymierzyć się" do symbolicznej legitymacji Politechniki Warszawskiej i sfotografować na jej tle. Każdy będzie mógł wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcie z legitymacją i wziąć udział w zabawie. Do zdobycia gadżety z logo PW. Szczegóły konkursu wkrótce na stronie PW.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podczas Drzwi Otwartych odbędą się także spotkania dotyczące zasad rekrutacji (Mała Aula PW, godz. 10.00). Wcześniej sam zapoznaj się z kierunkami studiów - szczegóły w zakładce Kandydaci oraz na Portalu Kandydata.

Przyjdź i rozpocznij swoją przygodę z Politechniką Warszawską!