KONKURS - Pro Carton Young Designers Award 2021

logo konkursu Pro Carton Young Designers Award 2021

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton ogłosił kolejną edycję konkursu dla młodych projektantów opakowań – Young Designers Awards 2021.
Zgłoszenia można przesyłać w podanych niżej kategoriach do dnia 21 maja 2021 r.

Więcej informacji na stronie Pro Carton »

Zgłoszenia do konkursu 2021 Young Designers Awards można przesyłać w przedstawionych poniżej kategoriach:

• Creative Cartonboard Packaging: Eat & Drink
  • Creative Cartonboard Packaging: All other
  • Creative Cartonboard Ideas
  • Save the Planet
  • Newcomer’s Award
    W ogólnodostępnym głosowaniu internetowym wyłoniony również zostanie zwycięzca Nagrody Publiczności.

Do konkursu mogą się zgłaszać studenci kierunków związanych z projektowaniem opakowań uczący się w krajach europejskich, którzy nie pracują w zawodzie i nie ukończą studiów przed latem 2021 roku. Do zgłoszenia należy dołączyć zaświadczenie z placówki edukacyjnej, do której aktualnie uczęszcza student.

Więcej informacji na temat samego konkursu i warunków uczestnictwa można znaleźć na stronie: https://www.procarton.com/awards/pro-carton-young-designers-award/2021/rules/

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się we wrześniu 2021 roku.