Kiermasz Świąteczny PW 2023

Zapraszamy do udziału w Kiermaszu Świątecznym PW 2023, który odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2023 na placu przed Gmachem Głównym PW. Pojawią się domki z upominkami i jedzeniem, a wśród nich ten jeden wyjątkowy – politechniczny. Kiermasz potrwa od godz. 10:00 do godz. 17:00. Wstęp jest wolny.

Jak co roku w domku PW będą czekać uczelniane gadżety (m.in. skarpetki, czapki, rękawiczki, maskotki, pierniki, ozdoby świąteczne, miód z naszej pasieki czy elementy idealne do stworzenia inżynierskiego niezbędnika). Gadżety będzie można otrzymać w zamian za datek, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – wyróżnienie dla studentów i doktorantów zaangażowanych w działania naszej Uczelni i rozsławiających jej imię. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce – najbliższy bankomat znajduje się w holu Gmachu Głównego.

Na Kiermaszu Świątecznym PW pojawią się także inne domki. Będzie tam można kupić m.in. sery góralskie, konfitury i soki, bigos, pierogi i barszcz, świece, ceramikę, produkty z żywicy, biżuterię. Na smakoszy czekać będą również food trucki.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat, zaopatrzyć się w prezenty, wesprzeć finansowo naszych studentów i doktorantów oraz po prostu miło spędzić czas. Szczególnie zapraszamy pierwszego dnia Kiermaszu – 7 grudnia na placu przed Gmachem Głównym ogłosimy laureatów Stypendium pod choinkę (środki na ten cel zebraliśmy podczas naszej ubiegłorocznej imprezy) i wręczymy im nagrody.

Informacja na podstawie strony PW