Drzwi Otwarte PW 2019 - podsumowanie

W dniach 6-7 kwietnia 2019 odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, podczas których potencjalni kandydaci mieli okazję spotkać się i porozmawiać m.in. ze studentami Poligrafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko informacyjne WIP w Gmachu Głównym PW. Szczególne podziękowania kierujemy też do dr inż. Katarzyny Piłczyńskiej oraz studentów z Koła Naukowego CMYK za pracę organizacyjną i obecność na wydarzeniu. Zapraszamy do galerii zdjęć »

Dużym zainteresowaniem podczas Drzwi Otwartych PW cieszył się pokaz przygotowany przez studentów z KN CMYK - wykonanie spersonalizowanego gadżetu z użyciem folii lentikularnej, który tworzył efekt 3D ze zdjęcia danej osoby. Zachęcamy do obejrzenia filmików z gotowym gadżetem oraz z przygotowań do wydarzenia - zadruk sitodrukiem toreb z gryfem - dostępnych na Facebooku Koła Naukowego CMYK »