Aktualności

Rozstrzygnięcie KONKURSU na stypendium naukowe w ramach projektu NCN: OPUS 14 – ST8

Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej w ramach projektu NCN: OPUS 14 - ST8 (EnSpaj) ogłasza otwarty konkurs na stanowisko: doktorant stypendysta.

Termin składania ofert: 20 lipca 2020 r., godz. 13:59
Szczegółowe informacje i wymagania (do pobrania plik PDF)
Data rozstrzygnięcia konkursu: 22 lipca 2020 r.

Ogłoszenie wyników konkursu na stypendium naukowe w ramach projektu NCN: OPUS 14 – ST8

Ogłoszenie WYNIKÓW KONKURSU na stypendium naukowe w ramach projektu NCN: OPUS 14 – ST8

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu na stypendium naukowe w ramach projektu NCN: OPUS 14 – ST8 (EnSpaj) na stanowisko: doktorant stypendysta.

Pobierz plik (pdf, 176,82 kB)

KONKURS na stypendium naukowe w ramach projektu NCN: OPUS 14 – ST8

Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej w ramach projektu NCN: OPUS 14 - ST8 (EnSpaj) ogłasza otwarty konkurs na stanowisko: doktorant stypendysta.
Termin składania ofert: 20 lipca 2020 r., godz. 13:59
Data rozstrzygnięcia konkursu: 22 lipca 2020 r.

Pobierz plik (pdf, 147,16 kB)

Spotkanie Drzwi Otwarte WIP PW - Termin i Miejsce >>

KANDYDACIE

- POZNAJ PW NA SPOTKANIU OGÓLNOUCZELNIANYM -  INFORMACJA>>       PROGRAM>>

- ZADAJ PYTANIE O STUDIA NA WIP PW -  na żywo w dn. 01.07.2020 - godz. 16.30 - 17.30

TEAMs W DN. 01.07.2020-16.30-17.30 >>

Politechnika Warszawska - druga edycja wirtualnych Drzwi Otwartych >>

Politechnika Warszawska zaprasza do udziału w drugiej edycji wirtualnych Drzwi Otwartych >>

Praktyki-Informacje i OFERTA praktyk

Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnioną informacją dotyczącą Praktyk.

Sprawdź - Oferty praktyk>>

Przeczytaj - INFORMACJE O PRAKTYKACH>> - jak działamy w okresie przerwy w zajęciach

Przeczytaj informacje dotyczące formalności - INFORMACJE>> oraz PREZENTACJA>>

Konsultacje Prodziekanów na TEAMS

Od dnia 04.06 zapraszamy na konsultacje indywidualne na TEAMS.

Prosimy o indywidualny kontakt z Prodziekanami.

Przywracanie działalności PW

Od początku czerwca nastąpiło częściowe przywracanie działalności Politechniki Warszawskiej.
Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spotkania ze studentami WIP PW - Termin i Miejsce >>

Link bezpośredni do spotkania w dn. 23-24.05.2020:

Organizacja pracy na Wydziale Inżynierii Produkcji w związku z SARS-CoV-2

w związku z działaniami podjętymi W Politechnice Warszawskiej zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19)

Zarządzenie Rektora PW w związku z koronawirusem SARS-CoV-2

Obecnie obowiązuje Zarządzenie Rektora PW nr 30/2020 z dnia 14 maja 2020 odnośnie sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, które przedłuża czas trwania zajęć zdalnych do 29.05.2020 r.

Zarządzenie Rektora PW nr 30/2020 z dnia 14.05.2020 r.

Pobierz plik (pdf, 150,95 kB)

Zarządzenie Rektora PW nr 29/2020 z dnia 14.05.2020 r.

Pobierz plik (pdf, 309,95 kB)

Zajęcia prowadzone zdalnie na WIP PW

Lista wykładów i zajęć, które od dnia 23 marca 2020 r. będą prowadzone zdalnie na Wydziale Inżynierii Produkcji PW.

Biuro Karier PW zaprasza na konsultacje on-line

Biuro Karier PW zaprasza do studentów i absolwentów do udziału w webinarium:

1) Profesjonalne dokumenty aplikacyjne
2) Postawa czy kompetencje? – o nowym spojrzeniu na rozwój

a także na konsultacje on-line z doradcami zawodowymi z Biura Karier PW
oraz dołączenia do modelu konsultacyjnego Programu Mentoringowego.

Szczegóły poniżej oraz na stronie Biura Karier PW »

Dyplomanci i egzaminy dyplomowe w okresie zagrożenia koronawirusem

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące przeprowadzania procesu dyplomowania w obecnych specjalnych warunkach informujemy, że zgodnie z pismem Prorektora ds. Studiów - prof. dra hab. inż. Krzysztofa Lewensteina planowane jest przedłużenia okresu składania prac oraz mniej rygorystyczne traktowanie okresu dot. wyznaczania terminu egzaminu dyplomowego.

Szczegółowe decyzje w tej sprawie podejmie Dziekan WIP o czym niezwłocznie poinformujemy na stronie WIP i za pośrednictwem sekretariatów poszczególnych Instytutów.

Koronawirus - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zachowania w okresie przeciwdziałania potencjalnemu zakażeniu koronawirusem, prezentujemy listę wskazówek dotyczących spraw związanych ze studiami i pracą na PW.

Więcej informacji na stronie PW »

Zarządzenie Rektora PW nr 16/2020 z dnia 11.03.2020 r.

Pobierz plik (pdf, 687,74 kB)

Inżynieria Produkcji to przyszłość!

Tradycja... i nowoczesność.

Nagrodzeni w XXVI Plebiscycie Czytelników „Przeglądu Technicznego”

Podczas gali finałowej konkursu Złoty Inżynier 2019, która odbyła się 27 lutego, wyróżnienia otrzymało troje reprezentantów Politechniki Warszawskiej.

Rektor PW otrzymał tytuł Diamentowego Inżyniera. Tytuł Srebrnego Inżyniera został przyznany dr. hab. inż. Dawidowi Myszce, prof. PW z Wydziału Inżynierii Produkcji, mechanikowi specjalizującemu się w odlewnictwie. Dr inż. Agnieszka Siemion z Wydziału Fizyki, kierująca na co dzień Laboratorium Informatyki Optycznej, została wyróżniona tytułem Młodego Inżyniera.