Interaktywny poradnik dla nowych studentów PW

Nowy na Politechnice Warszawskiej? Nie wiesz, jak ogarnąć pierwsze dni studiów? Nic dziwnego – Politechnika to duża społeczność.
Zajrzyj do przygotowanego przez nas, interaktywnego poradnika dla nowych studentów. Poznasz uczelnię, Twoje prawa i obowiązki, oraz nauczysz się korzystać z naszych systemów informatycznych.

Wejdź na stronę leon.pw.edu.pl i zaloguj się na platformę edukacyjną LEON.
W zakładce „Moje kursy”, znajduje się STARTER PW – Poradnik dla nowych studentów.

Stypendium socjalne 2022/23

Poniżej znajdują się listy osób, które złożyły wniosek o stypendium socjalne / zwiększone. Część osób musi wyjaśnić dane lub uzupełnić wniosek.

stypendium socjalne / stypendium socjalne zwiększone

Wszelkie niejasności prosimy kierować do Dziekanatu ds. Studenckich osobiście, telefonicznie (22-234-82-54) lub na adres dziekanat.soc.mt@pw.edu.pl do 28.10.2022 r.

Stypendia - socjalne

Pobierz plik (pdf, 126,09 kB)

Stypendia - socjalne zwiększone

Pobierz plik (pdf, 44,91 kB)

Studenckie konta pocztowe

UWAGA:

Do kontaktu Student - Uczelnia obowiązują studenckie konta pocztowe!

Informacje o sposobie i zasadach korzystania z poczty studenckiej PW >> TUTAJ