Pracownicy

Telefony kontaktowe aktywne podczas epidemii koronawirusa

 

Portiernia - tel. (22) 234 33 88

Sekretariat
p. Edyta Bereza - tel. (22) 234 33 66

Kierownik Zakładu
dr hab. inż. Georgij Petriaszwili, profesor PW - 22 234 33 55

Specjalista ds. administracji
p. Aleksandra Krulikowska - tel. (22) 234 33 77

Biblioteka
p. Karolina Kurkowska - tel. (22) 234 33 60

 

Kontakt z pozostałymi pracownikami Zakładu Technologii Poligraficznych TYLKO drogą mailową.

Pracownicy Zakładu Technologii Poligraficznych

telefon
 nr pokoju
Portiernia 22 234 33 88
22 831 20 25
 
Sekretariat 22 234 33 66
22 831 09 53
22 635 59 13
200
Kierownik Zakładu
dr hab. inż. Georgij Petriaszwili, profesor PW
j.petriaszwili@wip.pw.edu.pl
22 234 33 55
22 234 33 64
202
207
Zastępca dyrektora ds. naukowych
dr hab. inż. Zuzanna Żołek-Tryznowska, adiunkt
zuzanna.tryznowska@pw.edu.pl
22 234 33 78 109
prof. dr hab.inż. Halina Podsiadło
h.podsiadlo@wip.pw.edu.pl

NT: 22 234 84 06

ZTP: 22 234 33 56

28

111

dr hab. inż. Yuriy Pyr'yev, profesor PW
y.pyryev@wip.pw.edu.pl
22 234 33 53 205
dr inż. Konrad Blachowski, adiunkt
konradbl@post.pl
22 234 33 86 211
dr inż. Tomasz Dąbrowa, adiunkt
t.dabrowa@wip.pw.edu.pl
22 234 33 74 210
dr inż. Marta Gajadhur, adiunkt
m.gajadhur@wip.pw.edu.pl
22 234 33 54 106
dr inż. Henryk Godlewski, adiunkt
h.godlewski@wip.pw.edu.pl
22 234 33 59 211
dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły, adiunkt
j.izdebska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 57 107
dr inż. Jan Kowalczyk, adiunkt
jan.kowalczyk@wip.pw.edu.pl
22 234 33 96
22 234 33 70
210
lab. 13
dr inż. Leszek Markowski, adiunkt
leszek.markowski@pw.edu.pl
22 234 33 61 210
lab. 213
lab. 215
dr inż. Katarzyna Piłczyńska, adiunkt
pilczynska@gmail.com
22 234 33 80 103
mgr inż. Agnieszka Rusin, starszy wykładowca
rusin.a@wp.pl
22 234 33 80 103
mgr inż. Ewa Kołodziejuk, starszy specjalista
ewa.kolodziejuk@pw.edu.pl
e_kolodziejuk@op.pl
22 234 33 51 104
mgr inż. Jakub Bułas, asystent
22 234 33 57 107
lic. Edyta Bereza, Sekretariat
sip@wip.pw.edu.pl
22 234 33 66
22 831 09 53
22 635 59 13
200
lic. 
Aleksandra Krulikowska, spec. ds. administracji
a.krulikowska@wip.pw.edu.pl 
22 234 33 77 206
lic. Karolina Kurkowska, Biblioteka
karolina.kurkowska@pw.edu.pl
22 234 33 60  
  
Zbigniew Zastawny, drukarnia
z.zastawny@wip.pw.edu.pl
22 234 33 70 lab. 13
Doktoranci 22 234 33 72 110