Pracownicy

Kontakt do pracowników Zakładu Technologii Poligraficznych

Pracownicy Zakładu Technologii Poligraficznych

telefon
 nr pokoju
Portiernia 22 234 33 88
22 831 20 25
 
Sekretariat 22 234 33 66
22 831 09 53
22 635 59 13
200
Kierownik Zakładu
dr hab. inż. Georgij Petriaszwili, profesor PW
j.petriaszwili@wip.pw.edu.pl
22 234 33 55
22 234 33 64
202
207
Zastępca dyrektora ds. naukowych
dr hab. inż. Zuzanna Żołek-Tryznowska, adiunkt
z.tryznowska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 57 107
prof. dr hab.inż. Halina Podsiadło
h.podsiadlo@wip.pw.edu.pl

NT: 22 234 84 06

ZTP: 22 234 33 56

28

111

dr hab. inż. Yuriy Pyr'yev, profesor PW
y.pyryev@wip.pw.edu.pl
22 234 33 53 205
dr hab. inż. Stefan Jakucewicz, profesor PW
sjakucewicz@kpp.pl
22 234 33 84 207
dr inż. Konrad Blachowski, adiunkt
konradbl@post.pl
22 234 33 86 211
dr inż. Tomasz Dąbrowa, adiunkt
t.dabrowa@wip.pw.edu.pl
22 234 33 74 210
dr inż. Marta Gajadhur, adiunkt
m.gajadhur@wip.pw.edu.pl
22 234 33 54 106
dr inż. Henryk Godlewski, adiunkt
h.godlewski@wip.pw.edu.pl
22 234 33 59 211
dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły, adiunkt
j.izdebska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 57 107
dr inż. Jan Kowalczyk, adiunkt
jan.kowalczyk@wip.pw.edu.pl
22 234 33 96
22 234 33 70
210
lab. 13
dr inż. Leszek Markowski, adiunkt
l.markowski@wip.pw.edu.pl
22 234 33 61
22 234 33 89
210
lab. 214
dr inż. Katarzyna Piłczyńska, adiunkt
pilczynska@gmail.com
22 234 33 80 103
mgr inż. Agnieszka Rusin, starszy wykładowca
rusin.a@wp.pl
22 234 33 80 103
mgr inż. Ewa Kołodziejuk, starszy specjalista
e.kolodziejuk@wip.pw.edu.pl
e_kolodziejuk@op.pl
22 234 33 51 104
mgr Dominika Sydney, spec. ds. administracji
d.sydney@wip.pw.edu.pl
22 234 33 77 206
lic. Aleksandra Krulikowska, Sekretariat
sip@wip.pw.edu.pl
a.krulikowska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 66
22 831 09 53
22 635 59 13
200
lic. Karolina Kurkowska, Biblioteka
k.kurkowska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 60  
  
Bożena Fabijańska, biblioteka
b.fabijanska@wip.pw.edu.pl
22 234 33 60  
Zbigniew Zastawny, drukarnia
z.zastawny@wip.pw.edu.pl
22 234 33 70 lab. 13
Doktoranci:
mgr inż. Wanda Nowak
22 234 33 72 110