Rekrutacja do szkoły letniej 2023 w ramach programu SPINAKER

Wydział Mechaniczny Technologiczny wraz z Wydziałem Transportu zapraszają do udziału w drugiej edycji szkoły letniej programu SPINAKER organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.
Planowany termin realizacji szkoły to 26 czerwca - 7 lipca 2023 (2 tygodnie).
Przewidziany limit uczestników to 15 osób.

Więcej informacji na temat naboru, stypendiów oraz realizacji dostępnych jest na stronie: https://nerw.pw.edu.pl/spinaker

Program obejmuje łącznie 60h zajęć dydaktycznych o charakterze wykładów, warsztatów oraz laboratoriów i dotyczy procesów w łańcuchach dostaw ich projektowaniu, modelowaniu oraz optymalizacji. Podczas zajęć wykorzystywane będą nowoczesne narzędzia komputerowe z naciskiem na przekazanie wiedzy praktycznej, która zwiększy kompetencje studentów i będzie mogła być przez nich wykorzystana w dalszej edukacji lub przyszłej pracy zawodowej.

Szkoła letnia jako forma kształcenia dedykowana jest dla studentów zagranicznych. Zarówno tych, którzy zdecydują się na przyjazd do Warszawy w ramach programu Spinaker jak i uczących się w Polsce na co dzień.

Termin rozpoczęcia rekrutacji zostanie podany niedługo!

Już teraz zachęcamy wszystkich do zapoznania się z warunkami uczestnictwa, ogólnymi założeniami programu oraz wymogami rejestracji online. Informacja na temat szkoły letniej Wydziału Mechanicznego Technologicznego i Wydziału Transportu dostępna jest pod adresem:
https://nerw.pw.edu.pl/spinaker/International-summer-schools-WUT/Modeling-and-improvement-of-processes-in-supply-chains