Inkubator Innowacyjności PW – prezentacja i networking

Inkubator Innowacyjności PW kończy właśnie pół roku. To idealny moment, aby się przedstawić tym, z którymi nie mieliśmy jeszcze przyjemności współpracować i doskonała okazja, aby opowiedzieć, co udało się w ciągu tych 6 miesięcy osiągnąć, jakie projekty są realizowane, jakim firmom pomagamy w rozwoju i jakie mamy plany na przyszłość.

Zapraszamy na spotkanie dnia 13 grudnia 2017 r. (środa), godz. 12.30 – 15.00 w CZIiTT PW (ul. Rektorska 4 Warszawa) sala 4.01.
Formularz rejestracyjny na spotkanie >>
Więcej informacji na stronie CZIiTT >> oraz na Facebooku >>

Serdecznie zapraszamy osoby, które:

• Mają pomysł biznesowy, który chcą zweryfikować. Chcą założyć własną firmę. Potrzebują pomocy w rozwoju nowego produktu lub usługi.
  • Mają konkretny projekt biznesowy, który wymaga wsparcia. Szukają odpowiedniego środowiska, aby wykreować własną firmę technologiczną.
  • Szukają środowiska stworzonego do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Mają pierwszych klientów, a firma działa nie dłużej niż dwa lata. Obawiają się ryzyka związanego z innowacyjnością firmy. Potrzebują doradztwa związanego z komercjalizacją, zdobywaniem nowych rynków itp. Chcą wykorzystać bliskość uczelni i środowiska akademickiego jako warunek sukcesu na początku działalności ich firmy.

Na spotkaniu będziecie Państwo mieć okazję poznać lokatorów Inkubatora Innowacyjności (ININ PW) oraz projekty biznesowe wspierane w ramach projektu Akcelerator Technologiczny. Natomiast w trakcie sesji networkingowej nawiążą cenne kontakty.

Agenda

Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej spotkanie i networking

Termin: 13 grudnia 2017 r. (środa), godz. 12.30-15.00

Miejsce: CZIiTT PW, ul. Rektorska 4 Warszawa, sala 4.01