ZAPISY - Studia podyplom. "Systemy CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC"

Zdobądź wiedzę w zakresie projektowania konstrukcji i technologii wytwarzania w oparciu o systemy CAD/CAM, oraz programowania obrabiarek CNC.

.

PODSTAWOWE INFORMACJE >>

KONKURS doktorant-stypendysta - ogłoszenie o naborze + WYNIKI

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków nie jest obowiązkowe (z wyłączeniem osób odbywających Praktyki). Z ubezpieczenia mogą skorzystać pracownicy PW, studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów doktoranckich i podyplomowych, a także dzieci z Przedszkola PW „Bobotechnika”.

Uwaga: Ubezpieczenie jest obowiązkowe przed przystąpieniem do Praktyk. Studenci są objęci ubezpieczeniem od dnia następnego po opłaceniu składki.

Otwarcie Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego

Uroczyste przecięcie wstęgi Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego

Dnia 10 października 2018 r. w Gmachu Starym Technologicznym Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste otwarcie Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt, Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji Lucyna Olborska oraz Prezes Urzędu Dozoru Technicznego Andrzej Ziółkowski.

Studenckie konta pocztowe

UWAGA:

Do kontaktu Student - Uczelnia obowiązują studenckie konta pocztowe!

Informacje o sposobie i zasadach korzystania z poczty studenckiej PW >> TUTAJ

Studia podyplomowe MBA WCM

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA WCM powstały w partnerstwie Szkoły Biznesu PW z Wydziałem Inżynierii Produkcji PW oraz Kaizen Institute. Program studiów dostosowany jest do wyzwań przed jakimi stoją nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne. Doświadczeni wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych oraz wspomagających, takich jak utrzymanie ruchu, gospodarka narzędziowa, logistyka wewnętrzna itd.

Uczestnicy studiów uzyskają prestiżowy dyplom MBA WCM.

Absolwenci PW na rynku pracy – wyniki badania

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz szósty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 2018 osób, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2015/2016. Głównym celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Politechnice Warszawskiej, a także zdobycie informacji o ich sytuacji na rynku pracy.

Barwy polskiej flagi zbadane w ZTP

Wywieszamy w święta narodowe polską flagę, ale czy na pewno biały i czerwony jest taki jak powinien być?

W Zakładzie Technologii Poligraficznych zbadano dowolnie wybraną flagę i okazało się, że...
zobacz film >>

O poligrafii w Radio dla Ciebie

Dnia 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu audycji popularyzujących naukę pt.: „Z innej planety” gościem Łukasza Badowskiego w Radio dla Ciebie była dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły z Zakładu Technologii Poligraficznych PW.

Audycji można posłuchać on-line na stronie RDC: