Spotkanie z cyklu Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

logo CZIiTT

Dnia 11 maja 2017 r. w godz. 15.30-18.30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4), IV piętro sala 4.01, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Ekosystem innowacyjności Politechniki Warszawskiej”.

Prelegenci:

• prof. H. Rybiński (Politechnika Warszawska),
  • T. Zalewski (radca prawny),
  • dr M. Araszkiewicz (Uniwersytet Jagielloński),
  • dr T. Żurek (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej),
  • J. Piotrowski (Contractchecker.co).

Termin: 11 maja 2017 r., godz. 15.30-18.30
Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4, Warszawa), sala 4.01 (IV p.)

Link do formularza rejestracyjnego

Agenda:

1. Legal Tech – od technologii wspomagającej prawników do technologii umożliwiającej świadczenie usług prawnych – Tomasz Zalewski (radca prawny)
  2. Case study zastosowania sztucznej inteligencji w oprogramowaniu dla branży prawniczej – prof. Henryk Rybiński (Politechnika Warszawska)
  3. Sztuczna inteligencja w prawie – dr Michał Araszkiewicz (Uniwersytet Jagielloński), dr Tomasz Żurek (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej)
  4. Case study: machine learning w analizie umów – Jarosław Piotrowski (Contractchecker.co)
  5. Dyskusja

Moderacja: Ewa Fabian, adw.
specjalista ds. badań i komercjalizacji
Dział Badań i Analiz CZIiTT PW

plakat informacyjny