Studenci GPEM w zakładzie przemysłowym firmy ArcelorMittal

Dnia 3 grudnia 2015 r. odbyła się wycieczka dla studentów kierunku Global Production Engineering Management do zakładu przemysłowego firmy ArcelorMittal „Huta Warszawa” przy ulicy Jana Kasprowicza 132 w Warszawie.

Wycieczka została zorganizowana w ramach przedmiotu Operations & Production Management, prowadzonego przez Panią mgr Małgorzatę Zalewska-Traczyk oraz dzięki pomocy dr inż. Jerzego Jakubowskiego, który przy okazji jest autorem załączonych zdjęć. Studenci odwiedzili hutę o godz. 13:30, gdzie w sali konferencyjnej mieli okazję usłyszeć przemowę dyrektora huty Marka Kempy oraz prezentację w języku angielski na temat firmy, przygotowaną przez Panią Ewę Karpińską. Następnie studenci zostali wyposażeni w odpowiednie ubranie ochronne i zostali oprowadzeni po budynkach huty oraz zapoznali się z automatyczną linią produkcyjną do produkcji prętów okrągłych walcowanych.

Szacunek i podziękowania należą się również pracownikom huty, którzy wzorowo wywiązali się z zadania oprowadzenia po zakładzie czterdziestu anglojęzycznych studentów i wytłumaczenie im zasad działania poszczególnych urządzeń, co nie jest łatwym zadaniem.